Restbet % 15 Payzwin Yatırım Bonusu

Restbet % 15 Payzwin yatırım bonusu sizlere firma tarafından sunulmaktadır. Öncelikli olarak hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sitenin para yatırma kısmından da para yatırma butonuna tıklamanız gerekir. Buradan para yatırması arkasından, firmanın yöntemiyle seçerek hesabınıza parayı yatırmak ve bundan sonra da bunu sisteminiz gerekmektedir bu işlemi gerçekleştirirken, en alt kısımda görmüş olduğunuz ile bonus talep etme butonu bulunmaktadır.

Yatırım bonusu istemek için evet butonuna tıkladıktan sonra, sizler de artık bu bonustan yararlanabilirsiniz. Restbet beş dakika içerisinde hesabınıza bonusu yükleyecektir. Elbette bunu kullanım için, belirli şartlar bulunmaktadır. Bu konularda sizlere gerekli bilgileri vermeye gayret gösterelim.

Restbet %15 Payzwin Yatırım Bonusu Kullanım Kuralları

1 – Promosyon spor bahislerinde geçerlidir ve bu işlem için mecburen yatırım yapmanız gerekmektedir.

2 – Tüm Payzwin yatırımlarında, 500 TL’ye kadar bu bonustan faydalanabilirsiniz. Oranı % 15 olarak sunulacaktır.

3 – Bonustan yararlanmak istediğinizde, minimum tutar 50 TL’dir. 50 Liranın üzerinde yapmış olduğunuz her yatırımda yüzde 15 olarak bonus kazanabilirsiniz.

4 – Bonusunuzu alabilmek için, para çekim işini yapmamış olmanız gerekmektedir. 48 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar hesabınıza aktarılacaktır.

5 – Para çekme yaptıktan sonra, ilk 24 saat içinde yatırımlarımıza bonus verilmez. Burada para çekim işlemi ile ilgili olarak çekim talebinizin onaylandığı saat baz alınarak işlem yapılmaktadır.

6 – Bonusun çekilebilir hale gelmesi için, bana para olarak yatırmış olduğunuz paranın bir defa 1.30 oranında bonusu ile, çevrim şartına uyulması gerekir. Ayrıca, bonus konusunda 2.00 oranında 11 defa çevrim işleminin yapılması gerekir.

Kombine kuponlar da bir maçın oranının en az 1.80 ve toplam oranın ise, 2.00 olması gerekmektedir. Ayrıca tüm bonuslar da Restbet genel bonus kuralları geçerlidir. Bu konuda gerekli kriterlere çok rahat şekilde müşteri hizmetlerinden ulaşabiliyorsunuz.

Sitenin sağ alt kısmında bulunan destek kısmından istediğiniz gibi bilgi alabilirsiniz. Böylece işlemlerinizi de daha rahat bir şekilde gerçekleştirme şansınız bulunurken, çok kolay şekilde işlemlerinizi de yapma şansına sahip olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri Türkçe bilgi vereceği için her konuda bilgi alabilirsiniz.

HEM KAZANMAK HEM DE EĞLENMEK İÇİN HEMEN RESTBET’E ÜYE OLUN