Restbet 500 TL Cep Bank Bonusu  

Restbet 500 TL CepBank bonusu sizlerin CepBank ile yapmış olduğunuz işlem sonrasında müşteri hizmetlerine gerekli yatırım bilgisini vermeniz dahilinde, sizlere sunulmuş olan bir bonustur.

Bunun için para yatırma işlemini gerçekleştirdikten sonra, gerekli CepBank yöntemi işlemi için bilgi vermeniz ve bundan sonra da gerekli para yatırma formunu doldurmanız gerekiyor. Buna da yapmanız gereken bonus istiyorum seçeneğini toplama ve talepte bulunmanız gerekir.

Bundan sonra bütün işlemleri tamamladıktan sonra yatırım bonusnu talep et kısmını tıklayarak, sizler de bonusunuzu hesabınıza alabilirsiniz ve % 20 şeklinde sunulan bonusu  beş dakika içerisinde hesabınıza işlenmiş olabilir. Elbette ki Restbet tarafından belirli kriterler de sizlere sunulur. Bu kriterler hakkında da bilgi verelim.

Restbet 500 TL CepBank Yatırım Bonusu Kuralları

1 –  % 20 oranında sunulan bu bonustan yararlanmak için spor bahislerinde kullanmanız gerekir.

2 – Diğer yatırım yöntemleri ile yatırılan paralar bu bonustan faydalanamazlar.

3 – Hesaplar arası transfer işlemlerindeki sonraki talepler değerlendirmeye alınmayacaktır.

4 – Bonus ile ilgili olarak yatırmanızdan hemen sonra veya ilk 48 saat içerisinde para çekim işlemi yapmamış olmanız gerekmektedir.

5 – Para çekim yaptıktan sonra, ilk 24 saat içerisindeki yatırımlarınız karşılığında, bonus hak edemezsiniz.

6 – Bonustan yararlanmak istediğinizde minimum 50 TL para yatırmanız gerekmektedir. 50 TL ve üzeri yapılmış olan her türlü yatırma % 20 oranında 500 TL’ye kadar verilmektedir.

7 – Bonusunuzun çekilebilir bir durumuna gelmesini istiyorsanız, yatırmış olduğunuz ana paranın bir defa 1.30 oranında dönmesi gerekmektedir. Ayrıca bonusunuzu tekli kuponlarda minimum 2.00 oranından 11 defa çevirmeniz gerekir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra herhangi bir sıkıntı olmayacaktır.

8 – Bu bonus başka bir spor bonusu ile birleştirilemeyecektir.

9 – Bonus çevriminde, alt üst, tek çift, karşılıklı gol var yok gibi iki tercihli seçenekler kabul edilmeyecektir.

10 – Genel bonus kuralları bu kuralların içerisinde geçerlidir. Sizler de daha detaylı bilgi almak ve bu bonustan tam anlamıyla yararlanmak istiyorsanız, bu durumda sitenin sağ alt kısmında bulunan kırmızı butona tıklayarak, Restbet canlı destek bölümünden, 7 gün 24 saat destek alabilir. Böylece işleminizi daha sağlıklı bir şekilde yürütebilirsiniz.

EN AVANTAJLI CEP BANK BONUSU SADECE RESTBET’TE