Restbet 500 TL Epara bozdur Bonusu

Restbet 500 TL epara bozdur bonusu sizlere firma tarafından sunulmuş olan güzel bir bonustur. Burada yapmanız gereken öncelikle eparabozdur sitesine giriş yapıp, canlı destek bölümüne bağlanmaktır.

Daha sonra Bitcoin Borsası üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Restbet sizlere özel bir gönderim kodu verilecektir ve bu kodu tıkladıktan sonra, işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bitcoin cüzdanınızda gittiğinizde kopyalamış olduğunuz kod ile yatırmak istediğiniz tutar aktarabilir ve TL olarak anında, hesabınızda görebilirsiniz.

Bu bonus ilk yatırımınızı %100, sonraki her yatırımınızı % 15 olarak sunulmuş olan bir bonustur. Bu konuyla ilgili olarak elbette ki kullanım için bazı şartları bulunmaktadır. Bunun için de sizlere gerekli bilgileri aktarmaya çalışalım.

Restbet 500 TL Eparabozdur Bonusu Kuralları

1 – Bu bonusun sistemi gereğince, spor bahislerinde yapılan işlemlerden yararlanabiliyorsunuz.

2 – Herhangi bir eparabozdur yatırım işlemi için yararlanabilirsiniz. Havale veya CepBank, TL nakit, Otopay, Neteller, Astropay, Ecopayz veya PTT Bank hesabına yatırım yapan kullanıcılar bu bonustan faydalanamazlar.

3 – Bu bonus ile ilgili olarak yatırmanız sonrası canlı destek hattından talep etmeniz yeterli olacaktır.

4 – Eparabozdur yöntemi ile yapılacak ilk yatırımımızda %100 olarak sunulmuş olan bu bonus bundan sonraki yatırımlarımız da % 15 olarak sunulacaktır.

5 – Bonus için tek seferde yapacağınız yatırım en az 20 TL olmalıdır. Bu şekilde işleminizi gerçekleştirme şansına sahip olursunuz.

6 – Bonusunuzu almak için, öncelikle alarak para çekim işlemi yapmamış olmanız gerekir. 48 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar hesabımıza aktarılmaz.

7 – Para çekimi yaptıktan sonra, ilk 24 saat içerisinde yapmış olduğunuz bonus talepleri karşılık bulmayacaktır.

8 – Sizler tüm bonuslarla ilgili olarak genel bonus kurallarına uymak durumundasınız. Bu konularda daha net bir şekilde kriterler hakkında bilgi alma yaptığınızdaki bütün soruların yanıtını bulmak için Restbet sitesinin canlı destek bölümünde bilgi alabilir ve işlerinize bu sayede çok daha rahat bir biçimde gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. Her türlü konuda da çok kolay bir şekilde bilgi alabilir böylece işlemlerinizi de çok kolay şekilde yapma şansınız olmaktadır.

CANLI BAHİS SEÇENEĞİ İLE KAZANCINI KATLAMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN